O nás

Společnost ComProMiS, s.r.o. se specializuje na zakázkovou tvorbu software a údržbu specializovaných informačních systémů. Máme dlouhodobé zkušenosti s tvorbou informačních systémů, klient-server aplikací, intranetových aplikací, webových stránek a aplikací pro mobilní telefony.

Jsme partnerem společnosti Software AG a jako jedni z mála v České republice a na Slovensku umíme tvořit software na operačním systému Unix (HP-UX, AIX) a na bázi databáze Adabas a vývojového prostředí Natural.

Přestože výše uvedená schopnost představuje v naší, dnes již téměř dvacetileté historii, zásadní historický milník, nyní se soustřeďujeme převážně na vývoj v prostředí operačního systému Windows a v moderních techonologíí na bázi .NET Framework, jako jsou ASP.NET, MVC, C# a Java v databázových prostředích Microsoft SQL Server nebo Oracle. Většina našich aplikací cílí do prostředí B2B a B2C, tedy do prostředí podpory nákupu, zpracování zakázek a výměny informací mezi centrálami a pobočkami, včetně podpory nákupu přes moderní portály. Nemalou část našich aktivit tvoří i tvorba aplikací pro podporu servisních aktivit.

Oblast zakázkové tvorby software a servisních služeb zaujímá zhruba 90% našeho objemu obratu. Oblast nákupu a prodeje výpočetní a periferií, případně tvorby počítačových sítí, považujeme za doplňkové činnosti, které svou podstatou obohacují portfolio. Ovšem i v této oblasti jsme schopni uspokojit nejnáročnější přání zákazníků.

Image 1
Image 2
Image 3